O nas

Poznaj nas bliżej

Najniższe ceny przy rezerwacji bezpośredniej

Szukaj
left
right
Wyczyść
Zamknij
Wybierz date przyjazdu

Współpracujemy wyłącznie z solidnymi, sprawdzonymi inwestorami

Zapraszamy do współpracy

Współpraca z nami to nie tylko możliwość zwiększenia zysków z wynajmu apartamentów, ale także korzystanie z naszego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie zarządzania nieruchomościami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w zakresie doradztwa, marketingu, opieki nad gośćmi, jak i kompleksowego zarządzania Państwa nieruchomością wakacyjną. Naszym celem jest zapewnić pełną satysfakcję zarówno naszym gościom, jak i właścicielom nieruchomości.

Daj nam szansę zadbać o Twój apartament i przekonaj się, jak nasza współpraca może przynieść korzyści oraz zminimalizować Twoje zmartwienia związane z wynajmem nieruchomości.

Różny standard i przekrój cenowy

Nasza oferta

Posiadamy szeroką oraz różnorodną ofertę, aby sprostać różnym potrzebom i preferencjom naszych gości. Oferujemy apartamenty i domy, które mogą pomieścić od 2 do 8 osób, co sprawia, że jesteśmy świetnym wyborem zarówno dla par, rodzin, jak i większych grup.

Każdy z apartamentów jest bardzo dobrze wyposażony, a każdy szczegół dopracowany, by wypoczynek naszych gości był jak najbardziej komfortowy. Niezależnie od tego, czy preferujesz widok na morze, przestrzenne wnętrza, czy dostęp do prywatnego ogrodu, nasza różnorodna oferta zakwaterowania pozwoli Ci znaleźć idealne miejsce na udany pobyt.

wyjątkowe miejsca oraz niesamowite widoki

Atrakcyjne lokalizacje

Wszystkie oferowane przez nas nieruchomości znajdują się w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach – blisko plaży lub infrastruktury turystycznej. Część apartamentów z naszej oferty położona jest tuż przy plaży, a z apartamentów można podziwiać piękne widoki na morze lub las.

Działamy cały rok, gdyż wiele obiektów jest dostępnych również poza sezonem. Nasze biuro również posiada atrakcyjną lokalizację. Jesteśmy dla Państwa w Dziwnowie przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 13, zapraszamy! :)